Mamy na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. Cieszymy się, że poziom naszych usług oraz jakość oferowanych produktów cieszą się niesłabnącym uznaniem. Poniżej prezentujemy nagrody, z których jesteśmy najbardziej dumni.

Prestiżowe wyróżnienie od "Strefy Gospodarki – Dziennika Gazety Prawnej”Firma EKOPOL została wyróżniona Godłem „Konsumencki Lider Jakości 5-lecia”!
Wyróżnienie pięcioletnie pokazuje, iż polityka jakości jaką prowadzi EKOPOL jest polityką długofalową, przemyślaną i przynoszącą konkretne wyniki w postaci doskonale ocenianego przez rynek produktu.
Jako Laureat tak prestiżowego programu konsumenckiego, pragniemy serdecznie podziękować Klientom za okazywane naszemu produktowi zaufanie.

BIO-HYBRYDA zgodna z Normą Zharmonizowaną PN EN 12566-3+A2:2013Właściwości użytkowe naszych produktów bada i ocenia Laboratorium Notyfikowane – Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.
Dzięki owocnej współpracy z Instytutem możemy pochwalić się Certyfikatem zgodności naszych biologicznych oczyszczalni ścieków w najnowszymi normami. Ponadto szerokie spektrum przeprowadzanych przez ITB badań służy firmie EKOPOL jako wytyczna dalszych możliwości rozwoju.

Jesteśmy numerem 1 w kategorii producentów oczyszczalni ścieków! EKOPOL po raz kolejny Laureatem „Złotej siódemki branży ekologicznej”.


Złota Siódemka jest nagrodą przyznawaną firmom wyróżniającym się innowacyjnością i jakością w swojej branży. Jej celem jest wsparcie wizerunkowe przedsiębiorstw, które inwestują w rozwój nowoczesnych technologii i wprowadzają na rynek innowacyjne produkty.

Wśród firm wyróżnionych w 2015 roku znalazł się również EKOPOL. Jest nam z tego powodu bardzo miło. Uważamy że w ten sposób doceniono nasz wkład w dążenie do tego, aby budownictwo było przyjazne dla środowiska naturalnego.Wygraliśmy konkurs „Eko-Inspiracja 2014” w kategorii PRODUKT!


Konkurs „Eko-Inspiracja” powstał z inicjatywy czasopisma „Ekologia i Rynek”, największego na polskim rynku opiniotwórczego biznesowego magazynu, podejmującego tematykę ochrony środowiska naturalnego i koncepcji zrównoważonego rozwoju.
Plebiscyt jest częścią największego w Polsce ekologicznego projektu edukacyjnego „Odpowiedzialnie z Naturą”, organizowanego pod patronatem honorowym Ministerstwa Środowiska. Godłem "Eko-Inspiracja" odznaczane są innowacyjne, ekologiczne produkty oraz firmy będące źródłem inspiracji oraz wzorem do naśladowania.
Programowi patronuje i wspiera swoimi mediami „Wiedza i Praktyka” – czołowe wydawnictwo oferujące bogatą paletę tytułów oraz mediów branżowych, kierowanych do
ponad 400.000 profesjonalistów reprezentujących wszystkie kluczowe profesje i specjalizacje. Jest nam niezmiernie miło być inspiracją w branży i cieszymy się, że nasze oczyszczalnie ścieków zostały docenione przez kapitułę konkursu.

Zostaliśmy uhonorowani nagrodą „Złota siódemka branży ekologicznej 2014”


Z przyjemnością informujemy, że w 2014 roku EKOPOL został uznany za jedną z najlepszych i najbardziej godnych polecenia firm działających na rynku produktów proekologicznych w Polsce. Nasza firma jest tegorocznym liderem w kategorii „Przydomowe oczyszczalnie ścieków”. Zostaliśmy docenieni m.in. za szeroką ofertę biologicznych oczyszczalni ścieków oraz profesjonalne doradztwo.
Nagrodzie towarzyszyła kampania medialna w Internecie, TVP Info oraz na antenach Polsatu i Polsat News.


Miło nam jest poinformować, że firma EKOPOL została nominowana do tytułu „Najwyższa Jakość Quality International 2013”.


Najwyższa Jakość Quality International to:
  • Największy konkurs jakościowy w Polsce, aktywizujący firmy małe, średnie i duże oraz samorządy wokół idei zarządzania jakością.
  • Patronaty Instytucji gwarantujących bezstronność (niezwiązanych z żadnym podmiotem gospodarczym)
  • Kapituła złożona z niezależnych ekspertów, gwarantująca obiektywność ocen.
  • Rozpoznawalny znak, kierujący czytelny przekaz do klientów i kontrahentów.
  • Klub Liderów Jakości, spotykających się na corocznej konferencji oraz Gali Najwyższej Jakości
  • Możliwość doskonalenia swoich procedur związanych z jakością,
  • Wymiana wzajemnych doświadczeń
EKOPOL laureatem Złotego Godła "KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013"


Głosami konsumentów Firma EKOPOL uzyskała Złote Godło w kategorii "Przydomowe oczyszczalnie ścieków" w programie „Konsumencki Lider Jakości 2013". Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki, realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki przy Dzienniku Gazecie Prawnej.
Jego celem było wyłonienie najlepszych jakościowo marek i produktów dostępnych na polskim rynku.
Nie odnieślibyśmy tego sukcesu, gdyby nie Państwa głosy – DZIĘKUJEMY. Obiecujemy utrzymywać wysoką jakość produkowanych przez nas oczyszczalni ścieków i nie zawieść zaufania, jakim nas Państwo obdarzyli.