O Nas:  Witamy Państwa na stronie EKOPOL – wiodącego na polskim oraz zagranicznym rynku producenta biologicznych oczyszczalni ścieków. EKOPOL powstała jako firma rodzinna. Wiele lat działalności na polskim rynku sprawiło, że szybko stała się ona liderem wśród producentów biologicznych oczyszczalni ścieków. Obecnie zajmujemy się nie tylko produkcją, ale również montażem, a także serwisem oferowanych przez nas wyrobów. Dostępne w naszym asortymencie artykuły posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty, a także objęte są 10-letnią gwarancją. Współpracujemy zarówno z Klientami Indywidualnymi jak i Klientami Biznesowymi – instytucjami prywatnymi, firmami i zakładami pracy, jednostkami budżetowymi etc. Naszym Kontrahentom pragniemy zaoferować wysokiej klasy produkty:

  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków typu BIO-HYBRYDA – dedykowane Klientom Indywidualnym, na potrzeby gospodarstw domowych (1-20 użytkowników);
  • Biologiczne oczyszczalnie ścieków – dedykowane Klientom Biznesowym, w tym hotelom, szkołom, zakładom pracy etc.;
  • Szereg akcesoriów, niezbędnych do montażu i prawidłowej eksploatacji oczyszczalni ścieków.
    
  Dlaczego warto wybrać właśnie nas?
  Ponad 20 lat na rynku sprawia, iż nie mamy sobie równych. Oferowane przez nas rozwiązania w zakresie zagospodarowania ścieków gospodarczo-bytowych oraz przemysłowych cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych. Na tle licznej konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół.
  EKOPOL zrzesza wykwalifikowanych specjalistów – dystrybutorów, kierowców, pracowników produkcji oraz administracji. Każdy z nich nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności, aby w jeszcze większym stopniu spełnić wymagania, jakie stawia przed nimi współczesny rynek. To, co pragniemy zaoferować naszym Klientom to nie tylko wysokiej klasy produkty i dobrane doń akcesoria, ale również nieograniczony zasób wiadomości z zakresu szeroko pojętych oczyszczalni ścieków.

  Wszystkim naszym Klientom oferujemy:

  • Wysokiej klasy oczyszczalnie ścieków oraz dobrane doń akcesoria;
  • Profesjonalne wsparcie merytoryczne oraz techniczne na każdym etapie współpracy;
  • Bezpłatny transport urządzeń na terenie kraju;
  • Montaż prezentowanych przez nas rozwiązań;
  • Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.